NOKTA HUKUK HAKKINDA

Hakkımızda

Nokta Hukuk Bürosu 2003 yılında avukat Fatih Çetin tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden beri uzman, özgün ve yenilikçi kadrosuyla bir çok alanda hukuki danışmanlık vermektedir.
Yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilerin gayrimenkul, miras ve aile hukukuna ilişkin sorunlarının yanı sıra bankacılık, ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku, iş hukuku, icra hukuku konularında da danışmanlıktan dava sonuçlanıncaya kadar olan her türlü prosedürde profesyonel destek sağlamaktadır.
Nokta Hukuk Bürosu; avukatları, stajyer avukatları, idari personeli ve dışarıdan destek veren kendi alanlarında uzman danışmanları ile müvekkillerine en iyi, en verimli ve en hızlı çözümleri sağlamayı amaç edinmiş olan genç ve dinamik yapısı ile hizmet vermektedir.
Nokta Hukuk Bürosu olarak, müvekkillerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet sunabilmek amacıyla güncel teknolojiyi takip ederek hukuk ile ilgili olan bir çok yazılımı etkin biçimde kullanmaktayız.
Yoğun çalışma programı gerektiren Banka bireysel ve kurumsal kredi dosyaları ile kredi kartı dosyaları takibi güçlü teknolojik altyapımız sayesinde çok daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılarak gerek zaman kazanımı gerekse hızlı dosya infazı sağlanmaktadır.
Nokta Hukuk Bürosu, mesleki gizlilik prensibine azami önem vermektedir. Müvekkillerimizin menfaatiyle çatışmaya neden olabilecek üçüncü kişilerin vekilliğini yapmamaktadır.

Misyonumuz

Nokta Hukuk’un önceliği, müvekkilin özen ve titizlikle üzerinde durmuş olduğu sırlarının saklanması ve işinin yürütülmesinde doğruluk ve dürüstlük hususunda ki güveni vermektir. Yargıda veya başka çalışma alanlarında müvekkilin özel hayatına müdahale oluşturacak hususlara özenle dikkat etmek, müvekkiller ile ilgili özel koşulları analiz ederek bireye özgü hukuki çözümler üretmek amacımızdır. Avukatın üzerine almış olduğu işteki titizlik, güven, sır saklama ve sadakat yükümlülüğü her ne kadar yasalardan kaynaklanan bir vecibe olsa da bu husus, Nokta Hukuk’un öncelikleri arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Nokta Hukuk Bürosu tarafından alınan işler, özen, gizlilik, titizlik ve sadakat öncelikleri doğrultusunda yerine getirilerek, müvekkil memnuniyeti esas alınmaktadır. Alınan işler, klasik çözüm yöntemlerinin dışında, güncel ve emsal oluşturacak yönleri ile ele alınarak sonuçlandırılmaktadır. Bu kapsamda, sadece kanun ve konu ile ilgili verilen yargı kararlarını müvekkilin işi ile birleştirme dışında, alanında uzman hukukçuların doktrinel – bilimsel çalışmaları doğrultusunda, yargısal uygulama ve emsaller gözetilerek, benzer olaylardaki çalışmalar ve uygulamalar incelenerek, yurtdışı ve yurtiçi hukuki görüşler değerlendirilerek neticelendirilmeye çalışılmaktadır. Bundan maksat yeni, hukuki, adil ve en hızlık yargı kararlarına ulaşmaktır. Yapılan bu çalışmalarla, hukuka ve adalete hizmet edecek yeni emsal kararların ortaya çıkarılması sağlanmaktadır.

Yasal Uyarı

Nokta Hukuk Bürosu’ndan gelen ileti ve ekler gönderildiği belirtilen kişi/kişiler veya kuruluşlara özeldir. Müvekkil veya diğer hak sahipleri tarafından korunan, gizlilik arz eden bilgiler içerebilir. Muhatabı olmamanıza rağmen bu tarz bir iletinin tarafınıza ulaşmış olması halinde gizlilik yükümlülüğüne uymak tarafınız için de söz konusudur. Bu gibi bir durum söz konusu olduğunda göndereni derhal uyararak ileti ve ekleri okumadan veya kopyalamadan silmeniz rica edilmektedir. Kurumun antentli kağıdında kurucu ortakların imzalarını içeren metinler haricinde ileti ve eklerinde yer alan bilgilerin içeriği, doğruluğu ve güncelliği konusunda Nokta Hukuk’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Nokta Hukuk bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir. Nokta Hukuk, iletinin ve eklerinin size değişikliğe uğrayarak veya geç ulaşmasından, bütünlüğünün ve gizliliğinin korunamamasından, virüs içermesinden ve bilgisayar sisteminize verebileceği herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

Danışmak istediğiniz bir konumu var?

Bizimle İletişime Geçin